Relacja z targów China Homelife 2017

 

China Homelife jest najważniejszym wydarzeniem dotyczącym współpracy biznesowej Chin i tej Europy środkowo-wschodniej. Co roku bierze w nim udział około 1000 staranie wybranych chińskich wystawców. Morska Agencja Gdynia była partnerem merytorycznym tych targów oraz prezentowała produkty serwisów Kontener.pl, DrobnicaMorska.pl oraz KolejChiny.pl.

 

Targi China Homelife trwały od 6 do 8 czerwca. Pierwszego dnia odbyły się panele dyskusyjne pt. „Współpraca handlowa z Chinami”. W roli prelegenta wystąpił Wojciech Froelich, koordynator serwisu DrobnicaMorska.pl, który przedstawił jak krok po kroku wygląda procedura importu towarów z Dalekiego Wschodu oraz udzielił kilku wskazówek związanych ze sprowadzaniem towarów z Chin. Drugiego dnia odbył się Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej. Prelegentem debaty pt. „Współpraca Europy Centralnej i Wschodniej z Chinami – Polska rynkiem dla Importerów” był Kamil Skoneczny, koordynator serwisu KolejChiny.pl który przedstawiał jak w praktyce wygląda wykorzystanie Nowego Jedwabnego Szlaku.

 

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu, za to, że mogliśmy się spotkać na targach w trakcie debat czy przy naszym stoisku.

 

Podsumowanie pierwszego dnia targów China Homelife Show 2017 (CSPA)
Fotorelacja z pierwszego dnia targów (CSPA)
Podsumowanie Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej (CSPA)
Fotorelacja z Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej
Fotorelacja z Targów (SPM)

 

> Zobacz również naszą relacje z targów dla importerów z 2016 roku