Transport drogowy – doświadczenie przekute w profesjonalizm

 

Transportem drogowym zajmujemy się od początku swojej działalności. Chcąc spełnić rosnące wymagania klientów z roku na rok zwiększaliśmy zakres swoich działań. Stawiając kolejne kroki stawaliśmy się specjalistami, a następnie ekspertami. Skuteczne świadczenie kompleksowych usług oraz zadowolenie odbiorców pozwoliło nam osiągnąć poziom, na którym znajdujemy się dzisiaj.

 

Morska Agencja Gdynia posiada własną flotę samochodów, a także współpracuje z najlepszymi przewoźnikami w Polsce i poza granicami. Łącznie na drogach znajduje się ponad 100 naszych kierowców, którzy każdego dnia dostarczają klientom towary różnego typu. Zapewniamy pełną informację na temat każdego etapu transportu, dzięki czemu budujemy zaufanie i biznesowe więzi. Poszukujemy konkurencyjnych rozwiązań i podejmujemy się nietypowych zleceń. Realizacja transportu krajowego zajmuje nam 24 godziny od momentu załadunku. Każdemu klientowi oferujemy pomoc przy odprawie celnej oraz ubezpieczeniu przewożonego ładunku.

 
Morska Agencja Gdynia - transport drogowy
 
 

Jakie ładunki przewozimy?


 

Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku oferujemy szeroki przekrój usług związanych z przewozem towarów. Reasumując – Morska Agencja Gdynia przewozi wszystko, od ładunków neutralnych po towary niebezpieczne, płynne i wymagające odpowiedniej temperatury. Specjalizujemy się zarówno w przewozie kontenerów, jak i drobnicy drogowej. Dysponujemy chłodniami, izotermami, wywrotkami, a także pojazdami do przewozu małych ładunków. Każdego dnia współpracujemy z klientami, którzy zajmują się branżą budowlaną, elektroniczną, odzieżową, spożywczą, meblarską czy metalurgiczną, zapewniając im regularne dostawy towarów „door to door” na terenie Polski i Europy. Dzięki własnym magazynom oferujemy również przeładunki i bezpieczne przechowanie towaru.

 

Profesjonalny zespół spedycyjny pozwala na organizacje transportu dla takich ładunków jak kruszywa, żwir, węgiel, pasze czy towary rolno-spożywcze. W naszej flocie znajdują się pojazdy, które umożliwiają bezpieczny przewóz wszelkich materiałów sypkich. Dowodem na naszą skuteczność jest fakt, iż zapewniamy obsługę logistyczną dla kopalń dolnego śląska.

 
Morska Agencja Gdynia - transport ładunków sypkich
 
 

Dostawa „just in time”


 

Czas to jeden z najważniejszych elementów logistyki. Dostarczenie ładunków w określonym momencie niejednokrotnie odpowiada za płynność produkcji, co następnie przekłada się na wydajność. Terminowość, którą cechuje się nasze usługi doceniana jest przez coraz większą liczbę klientów oraz partnerów. Współpracujemy ściśle z branżą automotive, w której dostawy towarów „just in time” są kluczowe. Realizujemy również przewóz ładunków ponadgabarytowych, które bardzo często muszą znaleźć się w miejscach budowy w określonym momencie.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszym ekspertami!

Odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

 
 
MAG - ładunki sypkie