Transport drogowy – zawsze na czas

 

Transport drogowy jest istotnym filarem działalności Morskiej Agencji Gdynia. Praktyczne podejście do zapotrzebowania rynku, a także świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawia, że nieustannie zwiększaliśmy i zwiększamy zakres swoich działań. Zaangażowanie i ciężka praca pozwoliły nam od kilku ciężarówek i obsługi małego grona klientów przejść do roli ekspertów w branży. To właśnie pasja motywowała nas do działania i umożliwiła osiągnięcie poziomu, na którym znajdujemy się dzisiaj.

 
MAG Transport drogowy
 

Aktualnie Morska Agencja Gdynia posiada nie tylko własną, profesjonalną flotę samochodów, ale także prowadzi współpracę z czołowymi przewoźnikami na rynku Polskim i zagranicznym. Łącznie na drogach znaleźć można niemal 100 naszych kierowców. Każdego dnia dostarczamy klientom szereg zróżnicowanych towarów, wykorzystując przy tym różne typy pojazdów. Lojalność naszych odbiorców to zasługa kompleksowego podejścia, a także pełnej informacji na temat każdego etapu transportu. Biznesowe więzi są dla nas bardzo ważne, dlatego przykładamy szczególną uwagę do dobrych relacji z klientami. To właśnie dla nich podejmujemy się nietypowych zleceń i wdrażamy konkurencyjne rozwiązania. Dobrze wiemy jak ważną rolę w logistyce odgrywa czas, dlatego zapewniamy realizację transportu krajowego do 24 godzin od momentu załadunku. Nasi odbiorcy mogą liczyć na profesjonalną pomoc przy ubezpieczeniu swojego ładunku, a także podczas odprawy celnej.

 
MAG Transport drogowy
 

Jakie ładunki przewozimy?

 

Szerokie możliwości transportowe to jeden z kluczy do sukcesu, dlatego Morska Agencja Gdynia oferuje możliwość przewiezienia praktycznie wszystkiego – od ładunków neutralnych po towary niebezpieczne, płynne i wymagające odpowiedniej temperatury. Zapewniamy przewóz pełnych kontenerów, a także drobnicy drogowej. W naszej flocie znajdują się nowoczesne wywrotki, chłodnie, izotermy, a także pojazdy pozwalające na przewóz małych gabarytów. Doświadczenie w transporcie ładunków niestandardowych pozwala nam dostosować ofertę dla każdego klienta.

 
MAG Transport drogowy
 

Każdego dnia prowadzimy współpracę z odbiorcami z branży budowlanej, odzieżowej, spożywczej, elektronicznej, meblarskiej czy metalurgicznej. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi spedycyjnemu oferujemy przewóz takich ładunków jak kruszywa, węgiel, pasze czy produkty rolno-spożywcze. Profesjonalne wywrotki umożliwiają nam bezpieczny transport wszelkich materiałów sypkich. Regularne dostawy door-to-door pozwalają naszym klientom osiągnąć płynność produkcji lub stabilność w prowadzeniu ich biznesów. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dostawy just in time odgrywają kluczowa rolę. Morska Agencja Gdynia jest również w posiadaniu własnych magazynów w Gdańsku oraz Gdyni, dzięki czemu oferujemy przechowanie towaru w optymalnych warunkach.

 
MAG Transport drogowy
 

Zawsze na czas

 

Wieloletnia obecność na rynku oraz fachowe podejście pozwalają nam zdobywać zaufanie zarówno małych, jak i dużych odbiorców. Każdego klienta traktujemy indywidualne, zapewniając terminowe dostarczenie ładunku na wskazany adres. Skuteczność oraz niezawodność sprawiają, że cieszymy się pozytywną opinią, która z kolei jest dla nas motywacją do bycia jeszcze lepszymi niż dotychczas!