Do zobaczenia na targach China Homelife 2017

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na VI edycję Targów China Homelife Show 2017, które odbędą się w dniach 6-8 czerwca w Nadarzynie k. Warszawy. Jest to największe w tej części Europy spotkanie targowe w całości poświęcone relacjom handlowym z Chinami. Na targach China Homelife Show co roku prezentuje się ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców. Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu– a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Targi China Homelife odbywają się w Polsce od sześciu lat. Pierwsze cztery edycje odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obecna będzie drugą, która odbędzie się w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.

Zachęcamy także do odwiedzenia stoiska Morskiej Agencji Gdynia podczas targów oraz uczestnictwa w prelekcji Wojciecha Froelicha, „Krok po kroku – procedura importu z Chin„, która odbędzie się 6 czerwca. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji znajdą państwo na stronie targów China Homelife.  Wstęp na targi jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny

 

Zobacz naszą relację z targów dla importerów.