Centrum usług morskich

W odległości kilkuset metrów od gdyńskiego portu i niemal w ścisłym centrym Gdyni stworzyliśmy miejsce, w którym funkcjonują liczne przedsiębiorstwa z branży morskiej. Dowiedz się więcej o koncepcji Centrum Usług Morskich przy ulicy Wendy 15 w Centrum MAG.

Kontakt: +48 58 785 38 60

Historia

Morska Agencja Gdynia Sp.  z o.o. od siedemdziesięciu lat związana jest z gospodarką morską i szeroko rozumianą logistyką. 
 

Kiedy w 1994 roku przeprowadzaliśmy się do zakupionego i na nowo przez nas wybudowanego terenu dawnego Handlomoru, nie podejrzewaliśmy, że 25 lat później to samo miejsce stanie się tak rozpoznawalnym obiektem w architekturze Gdyni oraz stanie się miejscem koncentracji prężnie działających firm 
z branży morskiej. Jednak od samego początku naszego funkcjonowania przy ulicy Tadeusza Wendy rozwijaliśmy i stale ulepszaliśmy naszą siedzibę, aby stanowiła komfortowe oraz nowoczesne narzędzie pracy dla setek osób pracujących w tym miejscu.

W późniejszym czasie i w konsekwencji ciągłego rozbudowywania obecnej siedziby stało się dla nas jasne, że skoncentrowanie w jednym miejscu firm z szeroko pojętej branży morskiej to odważna i jednocześnie wprowadzająca nową jakość w polskim biznesie koncepcja zapewniająca najwyższą jakość usług dla klienta.

Obecnie

Koncepcja Centrum Usług Morskich sprawdziła się w 100%.  W naszym centrum biurowym ulokowały się światowe firmy armatorskie i spedycyjne, jak również uznane krajowe firmy zajmujące się obrotem portowo – morskim.
 
Klienci, którzy współpracują z Morską Agencją Gdynia przekazują nam niezwykle pozytywne informacje zwrotne dotyczące takiego modelu biznesowego. Kontrahenci zwracają uwagę na wygodę oraz oszczędność czasu, dzięki koncentracji wielu firm z branży w jednym miejscu. 
 
Obecnie planujemy jeszcze większą rozbudowę biurowca, a naszym celem jest stworzenie rozpoznawalnego na całym świecie miejsca i zachęcenia jeszcze większej grupy firm z branży morskiej, przy jednoczesnym zachowaniu otwartości na innowacyjne pomysły i koncepcje dalszego rozwoju Centrum Usług Morskich. 

Miejsce przyjazne zielonej energii.

W ostatnich latach MAG Centrum stało się również miejscem, w którym swoje siedziby mają przedsięwzięcia związane ściśle z energią odnawialną. 

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że firmy związane z rozwojem morskiej jak i lądowej energetyki wiatrowej wybierają naszą siedzibę jak miejsce ich pracy. 

Również przy Wendy 15 w MAG Centrum ma swoją siedzibę nowopowstałą spółka MAG Offshore, o której można dowiedzieć się więcej w pozostałych sekcjach strony. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Centrum Usług Morskich? Skontaktuj się z nami:

Marta Królak

Telefon: +48 58 785 38 60
E-mail: