Kariera

W naszym zespole udaje się nam łączyć siłę wieloletniego doświadczenia z młodym duchem i gotowością do nieustannego rozwoju. To pozwala nam wzmacniać pozycję Morskiej Agencji Gdynia jako lidera rynku usług morskich i transportowych. Cieszymy się, gdy dołączają do nas ludzie o otwartych umysłach i wysokich kompetencjach. Kandydaci zdeterminowani, by odnosić sukcesy razem z nami, w każdej chwili mogą przesłać nam swoje aplikacje.

Oferty MAG:

KOGO POSZUKUJEMY?

‣ Osoby, która poszukuje stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
‣ Osoby z wykształceniem wyższym lub kończącej studia, preferowany ale niewymagany kierunek związany z branżą  logistyczną,
‣ Osoby ambitnej, stanowczej, kreatywnej, poszukującej możliwości ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji,
‣ Osoby dobrze czującej się w ciągłym kontakcie z ludźmi, dynamicznej, wytrwałej w dążeniu do celu.

OCZEKUJEMY:

‣ Dbałości o wysoką jakość realizowanych usług i zleceń,
‣ Umiejętności pracy pod presją czasu i stresu w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości,
‣ Umiejętności i doświadczenia w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych kontaktów z Klientami biznesowymi,
‣ Umiejętności negocjacyjnych oraz znajomości lub zainteresowania technikami sprzedaży,
‣ Kreatywności i inicjatywy w prowadzonych sprawach,
‣ Dobrej znajomości języka angielskiego,
‣ Nienagannej kultury osobistej,
‣ Dodatkowym atutem będzie znajomość branży spedycyjnej.

SPECYFIKA PRACY:

‣ Praca w dziale handlowym na stanowisku Asystent ds. sprzedaży usług logistycznych,
‣ Działania handlowe związane z aktywną sprzedażą usług oferowanych przez spółkę Morska Agencja Gdynia oraz z nawiązywaniem i utrzymywaniem pozytywnych relacji zarówno z potencjalnymi, jak i dotychczasowymi Klientami spółki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA DZIAŁU HANDLOWEGO:

‣ Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
‣ Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami,
‣ Aktywna sprzedaż usług oferowanych przez MAG,
‣ Przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień,
‣ Udział w codziennych pracach działu,
‣ Doradztwo dla klienta, analiza potrzeb klienta,
‣ Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności.

OFERUJEMY:

‣ Bardzo dobre warunki płacowe,
‣ Pracę w dynamicznym zespole,
‣ Możliwość uczestniczenia w dalszym rozwoju spółki,
‣ Przyjazną atmosferę pracy,
‣ Autentyczne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
‣ Niezbędne narzędzia pracy.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (cv ze zdjęciem) na adres e-mail: m.golanczyk@mag.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

 Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

‣ osoby z wykształceniem wyższym,
‣ osoby z udokumentowanym min. dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
‣ osoby ambitnej, kreatywnej, poszukującej możliwości ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji.

OCZEKUJEMY:
‣ umiejętności pracy pod presją czasu i stresu,
‣ umiejętności planowania i organizacji pracy,
‣ dobrej znajomości języka angielskiego,
‣ podstawowej wiedzy i znajomości produktów spedycyjnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
‣ organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej LCL w transporcie morskim/ kolejowym z Chin,
‣ zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych i profesjonalnej obsługi klientów,
‣ znajomość procedur celnych,
‣ współpraca z klientami, kontrahentami.

OFERUJEMY:
‣ atrakcyjne wynagrodzenie,
‣ ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
‣ możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o wysyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres e-mail: rekrutacja@mag.pl

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji niezbędne jest umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Biuro firmy: Gdynia
Miejsce pracy: Kraje UE w tym Polska

Wymagania:

‣ doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
‣ odpowiedzialność, sumienność, pracowitość
‣ aktualne zaświadczenie o niekaralności
‣ uprawnienia kategorii C+E,
‣ dyspozycyjność (3 tygodnie w trasie)

Oferujemy:

‣ umowę o pracę
‣ b.dobre zarobki
‣ stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ustalonej pozycji na rynku.
‣ ubezpieczenia grupowe i atrakcyjne warunki socjalne

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mail: j.krzesinska@mag.pl

Kontakt
e-mail: rekrutacja@mag.pl