Ładunki ponadgabarytowe (PROJECT CARGO)

Oferujemy transport drogą morską ładunków ponadgabarytowych i sztuk ciężkich, szczególnie wymagających pod względem logistycznym i technicznym. Współpracujemy z armatorami, którzy posiadają duże doświadczenie w przewozach takich obiektów i dysponują specjalistycznymi statkami typu „Heavy Lift”. Dźwigi na ich pokładach mają nośność nawet do tysiąca ton.

Kontakt: +48 58 785 38 28

Od wielu lat pośredniczymy w przewozach dużych ładunków, takich jak ciężkie elementy konstrukcyjne czy okrętowe bloki kadłubowe. Do portów docelowych docierają one bezpiecznie na pontonach holowanych przez pełnomorskie holowniki. Wyspecjalizowaliśmy się w spedycji turbin wiatrowych. Nasze bogate doświadczenie pozwala zapewnić klientom kompleksową obsługę logistyczną transportu od producenta do miejsca budowy farm wiatrowych.

Indywidualne podejście do każdego projektu

Z naszych kompleksowych usług w dziedzinie organizacji i zarządzania łańcuchem transportowo-logistycznym towarów typu project cargo w eksporcie, imporcie i tranzycie korzystają klienci polscy i zagraniczni. Każda taka operacja transportowa jest inna i wymaga bliskiej współpracy z klientem, otwartości na innowacyjne rozwiązania i wielu szczegółowych uzgodnień technicznych.

Skontaktuj się z nami w sprawie transportu ładunków ponadgabarytowych:

Tomasz Czartowski

Telefon: +48 58 785 38 14
E-mail:

Biuro Główne Gdynia

Zbigniew Stikiel

Telefon: 58 785 38 30
E-mail:

Biuro Główne Gdynia

Wojciech Kowalski

Telefon: +48 58 785 38 12
E-mail:

Biuro Główne Gdynia

Michał Śmigielski


E-mail:

Biuro Główne Gdynia

Monika Kostro

Telefon: +48 58 785 38 28
E-mail:

Biuro Główne Gdynia

Natalia Kukawska

Telefon: +48 58 785 38 15
E-mail:

Biuro Główne Gdynia