Magazyn Gdynia przy BCT

 

Posiadamy powierzchnię magazynową 4500 m2 w Gdyni na ul. Kontenerowej 6. Magazyn jest położony 300 m od Baltic Terminal Gdynia ( BCT) oraz 500 m od Gdynia Container Terminal (GCT) . W nowym obiekcie do dyspozycji jest osiem ramp przeładunkowych. Powierzchnia magazynowa, 1000 miejsc paletowych na regałach wysokiego składowania, 3500 miejsc paletowych na regałach wysokiego składowania, 1000 miejsc paletowych w składowaniu blokowym. Dodatkowe możliwości to: Skład Celny, Magazyn Czasowego Składowania oraz Miejsce Uznane do przeładunków pod nadzorem celnym

 

Zakres świadczonych usług: 
– składowanie
– załadunki/rozładunki kontenmerów oraz FTL
– przeładunki
– kolekcja/konfekcja towarów
– co-packing
– dystrybucja krajowa i zagraniczna
– przeładunki towarów ciężkich
– przeładunki towarów sypkich

 

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i ochronę powierzonych towarów:
– obiekty magazynowe klasy A+
– pełne ubezpieczenie
– tereny ogrodzone, chronione oraz monitorowane
– wyposażone w systemy alarmowe przeciwwłamaniowe oraz PPOŻ
– automatyczne systemy ogrzewania – monitoring temperatur

 

Działamy stosownie do przyznanych unijnych norm HACCP, które pozwalają na składowanie produktów spożywczych. Dysponujemy możliwościami magazynowania artykułów spożywczych luzem i w big bagach, między innymi zboża, cukru, olejów czy ryżu. Składujemy również towary przemysłowe, w tym chemię budowlaną, płyty wiórowe, tworzywa i nawozy sztuczne.

 

Oferujemy liczne usługi dodatkowe, takie jak dystrybucja produktów do klienta docelowego, kontrola ilościowa i jakościowa, konfekcjonowanie i etykietowanie towarów, formowanie i rozformowywanie kontenerów. Własne środki transportu zapewniają naszym klientom terminowość dostaw i pełną niezależność w organizacji całego łańcucha transportowego.

Informacje kontaktowe:
Magazyn MAG w Gdyni – Wojciech Koronkiewicz tel. +48 58 785 37 90 e-mail: w.koronkiewicz@mag.pl