Magazyny i składy celne MAG w Gdyni

 

W strategicznych pod względem logistycznym punktach Polski dysponujemy własnymi i dzierżawionymi magazynami (w tym magazyny czasowego składowania i składy celne), co znacznie ułatwia organizację transportu towarów i obniża jego koszty. Są to obiekty najwyższej klasy, wyposażone w regały wysokiego składowania, automatyczne systemy utrzymania stałego poziomu temperatury, zaopatrzone w zaawansowane rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo z zakresu PPOŻ, monitorowane i chronione przez całą dobę.

 

Działamy stosownie do przyjętych unijnych norm HACCP, które pozwalają na składowanie produktów spożywczych takich jak np. zboża, cukier czy ryż. Składujemy również w szerokim zakresie towary przemysłowe oraz branży tekstylnej.

 

Oferujemy liczne usługi dodatkowe, takie jak dystrybucja produktów do klienta docelowego, kontrola ilościowa i jakościowa, konfekcjonowanie i etykietowanie towarów, formowanie i rozformowywanie kontenerów. Własne środki transportu zapewniają naszym klientom terminowość dostaw i pełną niezależność w organizacji całego łańcucha transportowego.

 

Wsparciem dla wszystkich procesów jest nowo wdrożony WMS, pozwalający na pełną ewidencję działań oraz wymianę informacji elektronicznej z naszymi Klientami.

 

Pojemność magazynu (w tym magazynu czasowego składowania i składu celnego):

 

– 4500 m2 powierzchni magazynowej
– 3500 miejsc paletowych na regałach wysokiego składowania
– 1000 miejsc paletowych w składowaniu blokowym

Informacje kontaktowe:
Magazyny i składy celne MAG w Gdyni – Arkadiusz Gabrukiewicz tel. +48 605 555 699 e-mail: A.Gabrukiewicz@mag.pl
Magazyny i składy celne MAG w Gdańsku – Gracjan Gryncewicz tel. +48 600 336 956 e-mail: g.gryncewicz@mag.pl