Tworzymy logistykę od 1951 roku.

Morska Agencja w Gdyni powstała w 1951 roku i reprezentowała zagraniczne linie żeglugowe, armatorów i kluby ubezpieczeniowe (P&I), a także świadczyła usługi agencyjne dla statków, z czasem poszerzając swoją specjalizację o usługi spedycyjne i pośrednictwo pracy dla polskich marynarzy. Lata 90 to rozwój usług spedycji kolejowej i lotniczej, magazynowania, dystrybucji, a także obsługi celnej, co zaowocowało możliwością kompleksowej obsługi ładunków w transporcie międzynarodowym.

Siła doświadczenia

Nasza historia zaczyna się już w 1951 roku. Tworzymy polską branżę logistyki i transportu od 70 lat!

CSR

Jesteśmy firmą o ogromnej świadomości wyzwań jakie stawia odpowiedzialność społeczna biznesu.

Globalny zasięg

Zapewniamy kompleksową obsługę transportu z każdego miejsca na świecie.

MAG liderem na rynku logistyki elementów turbin wiatrowych.

Od 2007 roku aktywnie uczestniczymy w przemianach energetyki w Polsce, oferując usługi przeładunków komponentów farm wiatrowych w portach w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie oraz Świnoujściu. Współpracujemy z największymi producentami turbin wiatrowych w Polsce i Europie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy dwa nowoczesne huby portowe do przeładunku lądowych farm wiatrowych.

MAG to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

Organizujemy transport lądowy morski i kolejowy kilkudziesięciu tysięcy kontenerów w ciągu roku. Frachtujemy statki, aranżujemy przewóz drogowy i kolejowy. Zajmujemy się sztukami ciężkimi i ponadgabarytowymi, ładunkami sypkimi, płynnymi, a także drobnicą. Klientom zapewniamy składowanie i dystrybucje ich ładunków w nowoczesnych magazynach i składach celnych, oferując również wynajem biur. Od lat jesteśmy korespondentem międzynarodowej grupy armatorskich klubów ubezpieczeń wzajemnych P&I. Pracujemy jako agent awaryjny na rzecz zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych, wspierając ich podczas likwidacji szkód w transporcie drogowym, kolejowym i morskim.

Specjaliści w każdej dziedzinie

Polskim marynarzom oferujemy atrakcyjną i bezpieczną pracę. Rocznie realizujemy około 1500 kontraktów dla oficerów i załóg szeregowych u renomowanych armatorów niemieckich, brytyjskich, duńskich, irlandzkich, greckich i amerykańskich.
Zespół Morskiej Agencji Gdynia liczy przeszło 230 pracowników. Są wśród nich agenci władający kilkoma językami i specjaliści nastawieni na realizację najbardziej wymagających zadań logistycznych.