Spedycja kolejowa

Morska Agencja Gdynia specjalizuje się w organizacji transportu multimodalnego. Posiadamy duże doświadczenie i możliwości organizacji przewozu towarów, w zależności od potrzeb klienta, wykorzystując wszelkie dostępne rodzaje środków transportu. Oferujemy wysyłki w transporcie kolejowym ładunków konwencjonalnych jak i ponadgabarytowych na terenie Europy i Azji.

Kontakt +48 83 375 04 09

Transport kolejowy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji przewozu towarów, doskonałej znajomości procedur celnych, weterynaryjnych i fitosanitarnych, a także specjalistycznej wiedzy dotyczącej taboru kolejowego i drogowego, zapewniamy kompleksową i bezpieczną obsługę powierzonych ładunków. Proponujemy optymalne rozwiązania logistyczne i transportowe dla zróżnicowanych towarów i kierunków przewozów. Oferujemy połączenia pomiędzy piętnastoma terminalami w Chinach, dwoma w Polsce oraz Niemczech. 

Oddział Małaszewicze

Nasze biuro w Małaszewiczach znajduje się w strategicznej lokalizacji, na kolejowych i drogowych szlakach komunikacyjnych, łączących Europę z Azją. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi i rzetelnymi partnerami z Polski i zagranicy, wykorzystując wszelkie dostępne rodzaje środków transportu.

Skontaktuj się z nami w sprawie transportu kolejowego:

Grzegorz Gregoruk

Telefon: +48 83 375 00 66
E-mail:

Oddział Małaszewicze

Dariusz Kryński

Telefon: +48 83 375 00 67
E-mail:

Oddział Małaszewicze