Terminal MAG w Darłowie

W samym środku polskiego wybrzeża, w Darłowie, posiadamy własny, uniwersalny terminal. Organizujemy w nim przeładunek i składowanie zbóż, nawozów, drewna, kruszyw, węgla, stali oraz towarów paletyzowanych i workowanych.

Kontakt: +48 58 785 38 13

Terminal MAG w Darłowie

Duże możliwości

Zasięg bez ograniczeń

Indywidualne podejście

Terminal MAG w Darłowie korzyści

Główną zaletą naszego portu jest możliwość ekspresowej obsługi mniejszych partii ładunkowych, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo w porównaniu z sąsiednimi i większymi portami. Zainwestowaliśmy w infrastrukturę tego wszechstronnego portu, by nasi kontrahenci z kraju i zagranicy mogli mieć pewność, że ich ładunki zostaną należycie obsłużone. Planujemy kolejne inwestycje po to, by poszerzyć gamę przeładowywanych towarów.

W nowoczesnym Porcie Darłowo dysponujemy własnymi nabrzeżami przeładunkowymi. Posiadamy magazyny i utwardzone place składowe o łącznej powierzchni ponad 17 000 metrów kwadratowych. Oferujemy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm spedycyjnych: transport lądowy – drogowy i kolejowy, przeładunki oraz transport morski do wybranego portu. Nasz terminal posiada certyfikat ISO 9001, a magazyny spełniają zarówno standardy sanitarne, jak i GMP.

Skontaktuj się z nami:

Michał Królak

Kierownik Operacyjny Terminal Darłowo

Telefon: +48 58 785 38 13
E-mail:

Wojciech Kowalski
Telefon: +48 58 785 38 12
E-mail:

Agnieszka Kliber

Koordynator biura w Darłowie


Telefon: +48 94 732 89 00
E-mail: