Kolej z Chin

Transport kontenerów koleją z Chin to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź logistyki, stanowiąca alternatywę dla drogiego frachtu lotniczego. Specjalizujemy się w przewozie ładunków pełnokontenerowych i drobnicowych w imporcie oraz eksporcie, między Europą, a Chinami.

Kontakt: +48 695 230 195

Kolej Chiny

Oferujemy połączenia z kilkunastu terminali w Chinach do Polski oraz całej Europy. Nasze wieloletnie doświadczenie, szeroka sieć połączeń, własna agencja celna oraz współpraca tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami, to gwarancja jakości i kompleksowej obsługi zlecenia. Słuchamy indywidualnych potrzeb klientów i oferujemy doradztwo przy rozpoczęciu importu oraz realizację zlecenia od drzwi do drzwi.

Strategiczne rozwiązania logistyczne

Wykorzystując własny serwis kolejowy, mamy lepszą kontrolę nad zleceniem, a dzięki regularnym wyjazdom z Chin, co najmniej 2 razy w tygodniu, nasi Klienci mogą bezpiecznie planować dostawy. Nasze biuro w Małaszewiczach znajduje się w kluczowej dla Nowego Jedwabnego Szlaku lokalizacji, co umożliwia lepszy nadzór nad zleceniem  i wsparcie na każdym etapie transportu.

Skontaktuj się z nami w sprawie transportu kolejowego z Chin:

Michał Golańczyk

Telefon: +48 695 230 195
E-mail:

Oddział Bydgoszcz

Dominika Wieczorek

Telefon: +48 693 910 901
E-mail:

Oddział Bydgoszcz