Ładunki ponadgabarytowe (PROJECT CARGO)

 

Oferujemy transport drogą morską ładunków ponadgabarytowych i sztuk ciężkich, szczególnie wymagających pod względem logistycznym i technicznym. Współpracujemy z armatorami, którzy posiadają duże doświadczenie w przewozach takich obiektów i dysponują specjalistycznymi statkami typu „Heavy Lift”. Dźwigi na ich pokładach mają nośność nawet do tysiąca ton.

 

Od wielu lat pośredniczymy w przewozach dużych ładunków, takich jak ciężkie elementy konstrukcyjne czy okrętowe bloki kadłubowe. Do portów docelowych docierają one bezpiecznie na pontonach holowanych przez pełnomorskie holowniki. Wyspecjalizowaliśmy się w spedycji turbin wiatrowych. Nasze bogate doświadczenie pozwala zapewnić klientom kompleksową obsługę logistyczną transportu od producenta do miejsca budowy farm wiatrowych.

 

Z naszych kompleksowych usług w dziedzinie organizacji i zarządzania łańcuchem transportowo-logistycznym towarów typu project cargo w eksporcie, imporcie i tranzycie korzystają klienci polscy i zagraniczni. Każda taka operacja transportowa jest inna i wymaga bliskiej współpracy z klientem, otwartości na innowacyjne rozwiązania i wielu szczegółowych uzgodnień technicznych.

Kontakt
Zbigniew Stikel tel. +48 58 785 38 30, e-mail: project@mag.pl
Tomasz Czartowski tel. +48 58 785 38 14, e-mail: project@mag.pl
Natalia Kukawska tel. +48 58 785 38 15, email: project@mag.pl

Zadzwoń pod numer +48 600 323 198 (czynny w dni robocze od 8 do 18)

lub napisz maila na przewoznicy@mag.pl